Naar inhoud
Locaties van het Havenbedrijf Gent

Contacten en bereikbaarheid

MILIEUKLACHTENMELDPUNT KANAALZONE
Klachten over het milieu in de kanaalzone kunt u melden bij het milieuklachtenmeldpunt.

ANDERE OPMERKINGEN OVER KANAALZONE
Alle andere opmerkingen over het havengebied kunt u doorgeven aan het Havenbedrijf Gent: opmerkingen@havengent.be

 

Havenbedrijf Gent, nv van publiek recht

John Kennedylaan 32 - Haven 3000A

9042 Gent, België

tel.: + 32 (0)9 251 05 50

fax: + 32 (0)9 251 54 06

info@havengent.be

www.havengent.be

Open van maandag tot vrijdag van 8 tot 18 uur

 

Op de bedrijvengids pagina kunt u een routebeschrijving vinden. Op de kaart hiernaast ziet u de verschillende locaties van het Havenbedrijf en hun exacte adres. Onderaan deze pagina kunt u hiervan de pdf-versie downloaden.

BTW nr BE 0218.843.678


CONTACTEN MET HET HAVENBEDRIJF GENT
Algemeen beleid
Daan Schalck, CEO
d.schalck@havengent.be

Peter Mortier, adjunct-directeur-generaal
p.mortier@havengent.be

Havenkapiteinsdienst
Dirk Vernaeve, havenkapitein-commandant
d.vernaeve@havengent.be

Kapiteinskamer, tel. +32 (0)9 251 04 57, fax +32 (0)9 251 60 62 (24 op 24 uur)

Commerciële dienst
Hendrik-Jan van Engelen, commercieel directeur
h.vanengelen@havengent.be  

Technische dienst
Peter Van Parys, ingenieur-directeur
p.vanparys@havengent.be

Financiële dienst*
Sofie Monteyne, financieel directeur
s.monteyne@havengent.be

Personeel & organisatie
Dieter Boedts, directeur personeel en organisatie
d.boedts@havengent.be

Communicatie
Johan Bresseleers, communicatie manager
j.bresseleers@havengent.be 

 

Public relations
Vanessa Desmet, PR-manager
v.desmet@havengent.be

 

* Facturatie
Vragen over uw ontvangen (e-)factuur worden behandeld door onze facturatiedienst

tel. +32 (0)9 251 05 50
debiteurenbeheer@havengent.be